Συγχαρητήρια Ανακοίνωση της Κοσμητείας της Σχολής Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Η Κοσμητεία της Σχολής Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων συγχαίρει θερμά τον Καθηγητή Ανδρέα Νεάρχου του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (main sub-field: Industrial Engineering & Automation) και Φίλη Γεώργιο Αν. Καθηγητή του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών (main sub-field:Finance) καθώς περιλαμβάνονται  στην λίστα των κορυφαίων επιστημόνων Stanford’s “World’s Top 2% Scientists List”. Η διάκριση αυτή αποτυπώνει το υψηλού επιπέδου ερευνητικό έργο των συναδέλφων μας, που συντελείται στα Τμήματα της Σχόλης, παρά τις αντιξοότητες και τα προβληματα που αντιμετωπίζει το Ελληνικό Πανεπιστήμιο.

Θερμά Συγχαρητήρια

Κωνσταντίνος Η. Κουνετάς