Προκήρυξη για την πλήρωση θέσης μέλους ΔΕΠ του Τμήματος Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών

Πάτρα  8  /  10  /  2024

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

την πλήρωση θέσης μέλους ΔΕΠ του Τμήματος Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών

ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΤΟΜΕΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΦΥΤΩΝ

Μία (1) θέση μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας, με γνωστικό αντικείμενο «Χλωρίδα και Φυτογεωγραφία»

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 3129/2.10.2024 τ. Γ΄

(ημερομηνία κυκλοφορίας: 2.10.2024)

ΑΔΑ: 63ΔΨ469Β7Θ-ΩΧΘ                            ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ: 43325

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για τις ανωτέρω θέσεις είναι στις   9  /  12  /  2024

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο Πληροφοριακό Σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» https://apella.minedu.gov.gr.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος και να επικοινωνούν στα τηλέφωνα και e-mail που αναγράφονται:

Βιολογίας                                            e-mail: grambio@upatras.gr

Ιστότοπος:  www.biology.upatras.gr