Θέση εργασίας στο Γραφείο Εξωτερικών Υποθέσεων της Επαρχίας Fujian

Η Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας σε συνεργασία με την Επαρχία Fujian, στο πλαίσιο υπογραφής Μνημονίου Συνεργασίας, προσφέρουν μια (1) θέση εργασίας, όπως περιγράφεται παρακάτω:

Αριθμός ατόμων:  1 (ένας/μία)

Περιοχή εργασίας: Πόλη Fuzhou (πρωτεύουσα) της επαρχίας Fujian

Διάρκεια απασχόλησης: από 9/2024 έως 6/2025

Φορέας απασχόλησης: Foreign Affairs Office of Fujian Provincial People’s Government

Απαραίτητα προσόντα:

• Απόφοιτος ΑΕΙ (Πολυτεχνική Σχολή ή Σχολή Θετικών Επιστημών)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πιστοποιητικό γνώσης χειρισμού Η/Υ
  • Ηλικία: 22-44

Κατά το διάστημα απασχόλησης καλύπτονται:

• Διαμονή
  • Ασφάλεια υγείας
  • Μαθήματα κινεζικής γλώσσας και κινεζικού πολιτισμού
  • Μαθήματα στο Fujian University of Technology & Δίδακτρα σχολής
  • Μηνιαία επιχορήγηση (251-627€, καλύπτεται από την υποτροφία της Fujian Provincial People’s Government)

Για αναλυτικές πληροφορίες για την θέση αυτή μπορείτε να απευθυνθείτε στην κ. Αγγελική Κωστοπούλου, ageliki4685@gmail.com, a.kostopoulou@pde.gov.gr, 2613613398, 6986623125.

————————————————————————————————

Το μήνυμα αυτό σας στάλθηκε από το Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων, Εθιμοτυπίας & Εκδηλώσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.
Εάν δεν επιθυμείτε να συνεχίσετε να λαμβάνετε τα ενημερωτικά μηνύματα τηλεφωνήστε στο 2610996611, 996695
ή αποστείλετε email διαγραφής στο
panen@upatras.gr
—————————————————————————-