Οριστικοποίηση πινάκων εκλογέων για την εκλογή αιρετών εκπροσώπων των υπαλλήλων στο Υπηρεσιακό Συμβούλιο Διοικητικού Προσωπικού του Πανεπιστημίου Πατρών (2025-2026)

Σας γνωρίζουμε ότι στον πίνακα Ανακοινώσεων της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών, που βρίσκεται στο ισόγειο (αίθριο) του Α’ κτηρίου της Πανεπιστημιούπολης, αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες εκλογέων των μονίμων και με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου αορίστου χρόνου (Ι.Δ.Α.Χ.) υπαλλήλων –όλων των κλάδων και ειδικοτήτων προσωπικού– που συγκεντρώνουν τις προϋποθέσεις της παρ. 1 του άρθρου 2 της υπ’ αριθμ. ΔΙΚΠΡ/Φ.80/30/8703/19.9.1988 (ΦΕΚ/Β/1988) απόφασης του Υπουργού Προεδρίας της Κυβέρνησης, όπως ισχύει, και αφορούν στην εκλογή νέων αιρετών εκπροσώπων στο Υπηρεσιακό Συμβούλιο Διοικητικού Προσωπικού του Πανεπιστημίου Πατρών, για το χρονικό διάστημα από 1-1-2025 έως 31-12-2026.

Πρυτανική πράξη οριστικοποίησης πινάκων Εκλογέων, μονίμων και ΙΔΑΧ, υπαλλήλων.